KONST / Litografier / Färglitografi 12422073
nr 1242 2073
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 1974, Signerad, 43/50. Motivet: 28x38
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
måndag 18 mars 2019
kl 19:09:59
18 mar
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin